CWR15DK156KCRA\TR
MFR.Part #
CWR15DK156KCRA\TR
JLCPCB Part #
C7125682
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 15uF 6V 6Ω 900nA ±10% 0805 Tantalum Capacitors