CWR11NH475MBB\W
MFR.Part #
CWR11NH475MBB\W
JLCPCB Part #
C6494990
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 2.4uA 4.7uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors