CWR11KK475MBB\W
MFR.Part #
CWR11KK475MBB\W
JLCPCB Part #
C5642498
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 2.5Ω 25V 4.7uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors