CWR11NB335KBB
MFR.Part #
CWR11NB335KBB
JLCPCB Part #
C5609234
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 2Ω 3.3uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS