CWR11JB335KBB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11JB335KBB
JLCPCB Part #
C5610157
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 4Ω 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS