CWR11MH105MBB\TR13
MFR.Part #
CWR11MH105MBB\TR13
JLCPCB Part #
C6893151
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 500nA 6.5Ω ±20% 1210 Tantalum Capacitors