CWR11MH105KCA
MFR.Part #
CWR11MH105KCA
JLCPCB Part #
C6494818
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 500nA 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors