CWR11MB155KC
MFR.Part #
CWR11MB155KC
JLCPCB Part #
C6167380
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 4.5Ω 500nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS