CWR11KK106JBC
MFR.Part #
CWR11KK106JBC
JLCPCB Part #
C6167338
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±5% 2917 Tantalum Capacitors