CWR11KB106MA\TR13
MFR.Part #
CWR11KB106MA\TR13
JLCPCB Part #
C6167245
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS