CWR15FK106KBRB
MFR.Part #
CWR15FK106KBRB
JLCPCB Part #
C7237764
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors