CWR11MK105KBC
MFR.Part #
CWR11MK105KBC
JLCPCB Part #
C6494868
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 500nA 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors