CWR11JC684KCC\TR
MFR.Part #
CWR11JC684KCC\TR
JLCPCB Part #
C6892988
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 20V 500nA 680nF ±10% 1206 Tantalum Capacitors