F950G107MQAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F950G107MQAAQ2
JLCPCB Part #
C5700853
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 1Ω 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS