CWR11JC335KCA\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11JC335KCA\W
JLCPCB Part #
C7238425
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 4Ω 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors