CWR11JC226KCB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11JC226KCB\TR
JLCPCB Part #
C7120738
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors