CWR11HH226MBA
MFR.Part #
CWR11HH226MBA
JLCPCB Part #
C5978762
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15V 22uF 3.3uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors