TBJD476K025JRSB0023
MFR.Part #
TBJD476K025JRSB0023
JLCPCB Part #
C6279394
Description
-55℃~+125℃ 250mΩ 25V 47uF 8.8uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors