CWR11HH106JB\TR
MFR.Part #
CWR11HH106JB\TR
JLCPCB Part #
C7238336
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±5% 2312 Tantalum Capacitors