CWR11HC475MCC\TR13
MFR.Part #
CWR11HC475MCC\TR13
JLCPCB Part #
C5978710
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 4Ω 700nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors