CWR11FH336MB\TR
MFR.Part #
CWR11FH336MB\TR
JLCPCB Part #
C6892761
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 3.3uA 33uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors