TBJD107K016CBSZ0900
MFR.Part #
TBJD107K016CBSZ0900
JLCPCB Part #
C7399463
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 16uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS