CWR11FH225KB\TR
MFR.Part #
CWR11FH225KB\TR
JLCPCB Part #
C7238189
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 500nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors