CWR11FC685KBB
MFR.Part #
CWR11FC685KBB
JLCPCB Part #
C6542686
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 6.8uF 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors