CWR11MB155JB
MFR.Part #
CWR11MB155JB
JLCPCB Part #
C5642501
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 4.5Ω 500nA ±5% 2312 Tantalum Capacitors ROHS