CWR11DK476KCB
MFR.Part #
CWR11DK476KCB
JLCPCB Part #
C7238113
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 2.8uA 47uF 6V ±10% 2917 Tantalum Capacitors