CWR09NC105MC
MFR.Part #
CWR09NC105MC
JLCPCB Part #
C7120015
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 50V 6Ω ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors