CWR09MC105KDA
MFR.Part #
CWR09MC105KDA
JLCPCB Part #
C7119698
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 35V 6.5Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors