CWR09KC225KBC\TR
MFR.Part #
CWR09KC225KBC\TR
JLCPCB Part #
C7119426
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 3.5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors