CWR09KB105KBC
MFR.Part #
CWR09KB105KBC
JLCPCB Part #
C5608938
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 25V 6.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS