CWR09HK475KBB\TR
MFR.Part #
CWR09HK475KBB\TR
JLCPCB Part #
C6162984
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors