CWR09HK475JC
MFR.Part #
CWR09HK475JC
JLCPCB Part #
C5583156
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors