CWR29KC225KBEB\W
MFR.Part #
CWR29KC225KBEB\W
JLCPCB Part #
C5614081
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1Ω 2.2uF 25V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors