TBJB335K025CRSB0045
MFR.Part #
TBJB335K025CRSB0045
JLCPCB Part #
C7396455
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω 825nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors