CWR09HC475KC\W
MFR.Part #
CWR09HC475KC\W
JLCPCB Part #
C5582902
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors