CWR09HC335KCB\TR
MFR.Part #
CWR09HC335KCB\TR
JLCPCB Part #
C7237231
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 3.3uF 5Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors