CWR09HC225JBA\TR
MFR.Part #
CWR09HC225JBA\TR
JLCPCB Part #
C7119673
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 2.2uF 5.5Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors