TAZA104K050CRLZ0024
MFR.Part #
TAZA104K050CRLZ0024
JLCPCB Part #
C5794147
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 100nF 1uA 22Ω 50V ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors