TPSB225K025T1200
MFR.Part #
TPSB225K025T1200
JLCPCB Part #
C6339229
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 2.2uF 25V 600nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS