LMLP0707M1R2DTAS
MFR.Part #
LMLP0707M1R2DTAS
JLCPCB Part #
C1857979
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.2uH 13A 19mΩ 7.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS