CWR09DK106JB
MFR.Part #
CWR09DK106JB
JLCPCB Part #
C6542473
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1uA 3.5Ω 6V ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors