CWR09DC106MB\TR
MFR.Part #
CWR09DC106MB\TR
JLCPCB Part #
C5582924
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1uA 3.5Ω 6V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors