CWR11MK105JBB
MFR.Part #
CWR11MK105JBB
JLCPCB Part #
C7120294
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 500nA 6.5Ω ±5% 1210 Tantalum Capacitors