CWR09DB106MC
MFR.Part #
CWR09DB106MC
JLCPCB Part #
C6147504
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1uA 3.5Ω 6V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS