CWR29HB156KCEC
MFR.Part #
CWR29HB156KCEC
JLCPCB Part #
C6497743
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 15V 15uF 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS