CWR09CB156KC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09CB156KC
JLCPCB Part #
C5977153
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1uA 3.5Ω 4V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS