CKR04BX101KP
MFR.Part #
CKR04BX101KP
JLCPCB Part #
C1138497
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 200V 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded