DC-022-25A
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
DC-022-25A
Description
-20℃~+70℃ 2.5mm 30V 500mA 6.3mm DC Power Jack Panel Mount - DC Power Connectors ROHS