1.25T-7P-WV
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
1.25T-7P-WV
JLCPCB Part #
C2689847
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x7P 3.9mm 4.7mm 7 7P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS