1.25T-15P-WP
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
1.25T-15P-WP
JLCPCB Part #
C2689918
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P 20.5mm 3.45mm 4.7mm Beige PA46 Phosphor bronze Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS